Chcesz się zapisać do naszego klubu?
Dobrze trafiłeś!

Na początek

Pamiętaj, że jesteśmy organizacją typu non-profit i całą swoją działalność opieramy na społecznej pracy naszych członków. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i otwarci na nowe pomysły. Wspólnie wyznaczamy nasze cele i staramy się możliwe najlepiej je realizować.

 

Jeżeli żeglarstwo, samodoskonalenie, praca zespołowa i sięganie po marzenia mieszczą się w gronie Twoich zainteresowań, to jesteś we właściwym miejscu, dołacz do nas :)

Nieco formalności:

1. STATUT KLUBU                                POBIERZ

​Jest to nasz najważniejszy dokument regulujący zasady funkcjonowania JKMW "Kotwica" oraz jego Oddziałów. Warto się z nim zapoznać, aby wiedzieć m.in. jakie są prawa, ale też i obowiązki członków klubu, jak działają nasze władze oraz wiele, wiele innych.

 

2. DEKLARACJA

Należy ją pobrać i wypełnić, a następnie doręczyć sekretarzowi klubu. Potrzebne nam będzie również Twoje zdjęcie, które zostanie wykorzystane przy wystawianiu legitymacji członkowskiej.

Jeżeli chwilowo nie możesz deklaracji dostarczyć osobiście skontaktuj się z nami. W dobie komunikacji elektronicznej na pewno coś zaradzimy. Ważne jest, abyś miał/a dwoje członków wprowadzających.

Jeżeli jeszcze nikogo nie znasz czas najwyższy to zmienić. Spotkać nas można w Warszawie i Trójmieście. Napisz do nas, a ustalimy dogodny termin. Chętnie zapoznamy się z Tobą oraz Twoją wizją członkostwa.

Deklaracja w formacie PDF:            POBIERZ

Deklaracja w formacie .docx:           POBIERZ

3. OPŁATY

​Ostatnim krokiem do dopełnienia formalności jest uregulowanie wpisowego oraz składki członkowskiej. Opłaty obowiązujące w ATOL-u w 2020 roku są następujące:

  • wpisowe do klubu - 200 zł, roczna składka - 100 zł,

  • wpisowe dla młodzieży uczącej się do 25 roku życia - 100 zł, roczna składka - 50 zł,

  • wpisowe dla osób powyżej 65 roku życia - 100 zł, roczna składka - 50 zł. 

Pieniądze można nasze klubowe konto:

Oddział "ATOL" JKMW Kotwica

ul. 11 listopada 17/19

03-446 Warszawa

Nr rachunku: 86 1090 1014 0000 0001 4282 1476

Tytułem: Imię i nazwisko - wpisowe oraz składka za rok ...

DO ZOBACZENIA NA POKŁADZIE!

Oddział "ATOL" Jacht Klubu Marynarki Wojennej "KOTWICA"

ul. 11 listopada 17/19, 03-446-Warszawa, Polska   KRS: 0000785966