Zebranie Sprawozdawcze ATOL-u 2019

09 lutego 2019 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków ATOL-u. Zarząd Oddziału oraz Komisja Rewizyjna przedstawili sprawozdania z działalności Klubu za rok 2018. Podsumowano sprawy organizacyjne, techniczne, przeprowadzony na Farureju remont, szkolenia oraz wolontariat. Dużo uwagi poświęcono finansom oraz nadchodzącym zmianom w statusie Oddziału.

Przeprowadzona dyskusja była żywa i konstruktywna. Obecność na Zebraniu kol. Waldka Dworznikowskiego, delegata JKMW "Kotwica" a jednocześnie radcy prawnego Klubu, okazała się być pomocna przy wyjaśnianiu niektórych aspektów prawnych.

W dyskusji skupiono się przede wszystkim na:

  • sprawach związanych z rejestracją Oddziału w KRS, dzięki czemu wkrótce Odział będzie posiadał długo wyczekiwaną osobowość prawną, a co za tym idzie własny numer NIP oraz REGON,

  • zasadnością zgłoszenia Oddziału do rejestru przedsiębiorców,

  • możliwymi sposobami prowadzenia księgowości przez Oddział po uzyskaniu osobowości prawnej,

  • możliwością poszerzenia oferty szkoleniowej,

  • koniecznością ustanowienia stałego miejsca postoju dla jachtu Farurej oraz ewentualną możliwością pozyskania dodatkowej bazy klubowej.Dziękujemy klubowiczom oraz osobom niezrzeszonym za obecność na Zebraniu. Dziękujemy również naszym gospodarzom - Stowarzyszeniu Oficerów Marynarki Wojennej - którzy podobnie jak w roku ubiegłym udostępnili nam swój lokal i okazali tradycyjną gościnność.


W nadchodzącym sezonie gorąco zachęcamy do czynnego udziału w życiu klubu oraz zaangażowania i wspierania jego szerokiej działalności. Pamiętajmy, że praca zespołowa stanowi klucz do sukcesu, którego każdy z nas może być współtwórcą.

Odwiedziło nas
użytkowników

Oddział "ATOL" Jacht Klubu Marynarki Wojennej "KOTWICA"

ul. 11 listopada 17/19, 03-446-Warszawa, Polska   KRS: 0000785966