Farurej - postępy prac

Ahoj!

Dużo się działo w przeciągu kilku ostatnich dni! Część wręgów została wymieniona. Obecnie szkutnicy otwierają planki, aby móc dostać się do stewy dziobowej. W tym samym czasie Wolontariat pod kierownictwem Jędrka zajmuje się sprawami sprawami technicznymi. Odpięte zostały układy: paliwowy, chłodzenia wodą zaburtową, chłodzenia - obieg wewnętrzny oraz elektryka. Silnik na swoich "sankach" wyjechał do kambuza, gdzie mamy do niego pełny dostęp. W ramach konserwacji silnika przewidujemy m.in:

- regulację zaworów,

- przegląd układu wtryskowego,

- wymiana oleju oraz filtrów.

Przy okazji konserwacji odmalujemy również łoże silnika.

Serdecznie dziękujemy za pierwsze wsparcie i plankę od naszej koleżanki Asi!

Przypominamy, że każda forma pomocy się nam przyda! Od tej najprostszej - czyli wpłaty "planki" na nasze klubowe konto po pomoc w ramach Wolontariatu.

Poszukujemy również osób mających doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy. Mamy kilka świetnych pomysłów, lecz niewielkie doświadczenie oraz duże niedobory czasowe. Gdyby ktoś z Was miał chęć i możliwość pomóc nam w tym aspekcie, to będziemy bardziej niż wdzięczni!

Wszelki kontakt najlepiej kierować na adres: biuro@atol.waw.pl, który obsługuje Kasia, nasz sekretarz - widoczna na jednym z powyższych zdjęć!

Trzymajcie za nas kciuki i śledźcie nas dalej!

Pozdrawiamy!

Zgrana ekipa Farurejowa

Oddział "ATOL" Jacht Klubu Marynarki Wojennej "KOTWICA"

ul. 11 listopada 17/19, 03-446-Warszawa, Polska   KRS: 0000785966