Odwiedziło nas
użytkowników

Oddział "ATOL" Jacht Klubu Marynarki Wojennej "KOTWICA"

ul. 11 listopada 17/19, 03-446-Warszawa, Polska   KRS: 0000785966

Czym jesteśmy?

ATOL jest warszawskim oddziałem Jacht Klubu Marynarki Wojennej "Kotwica" mieszczącego się w Gdyni. Nasz Klub prowadzi działalność żeglarską wśród kadry Wojska Polskiego oraz wśród młodzieży szkolnej i studenckiej głównie województwa mazowieckiego oraz pomorskiego. Organizujemy REJSY MORSKIE o charakterze szkoleniowo-stażowym lub turystyczno-rekreacyjnym po wodach Morza Bałtyckiego oraz do portów Morza Północnego. Załogi klubowe biorą również udział w imprezach żeglarskich organizowanych na wodach Zatoki Gdańskiej.

Dodatkowo od 2013 roku prowadzimy program o nazwie WOLONTARIAT który umożliwia wszystkim klubowiczom wypracowanie roboczo-godzin przy jachcie w zamian za udział w dowolnie wybranym rejsie. 

 

Organizujemy SZKOLENIA oraz WARSZTATY nawigacyjne, silniowe, manewrowe oraz motorowodne.

W dyspozycji Klubu jest 9-cio osobowy, 14-to metrowy jacht pełnomorski FARUREJ klasy Opal na co dzień stacjonujący w porcie w Gdyni.

Wśród członków naszego Klubu przewinęło się wielu kapitanów jachtowych oraz instruktowów żeglarstwa. W ramach działalności statutowej klub wyszkolił setki żeglarzy, dziesiątki sterników jachtowych i jachtowych sterników morskich. Kapitanów jachtowych zdobywających podstawowe umiejętności w naszym Klubie można spotkać na wodach całego świata.

Z życia klubu

Odszedł na wieczną wachtę - kpt. Andrzej Posmykiewicz

December 14, 2019

1/6
Please reload

Dokumenty do pobrania